Šviečianti skraidyklė - skėtis

Prekės kodas: K1315

Turimas kiekis: Sandėlyje

Šviečianti skraidyklė - skėtis - tai puikus užsiėmimas jūsų vaikui. Naudodami guminę juostelę ir sparnuotą apšvietimo priedą, galite lengvai nušauti šį žaislą į orą. Kai skėtis pakils aukštai, atsidarys sparnai, leidžiantys grakščiai suktis ir leistis ant žemės. Viena mėlyna lemputė tamsoje apšviečia skraidantį skėtį, suteikdama nuostabų efektą.

Dėmesio! Spalva gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje.

€240 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Šią prekę gali užsisakyti ir didmeninės prekybos klientai. Dėl kainų teirautis el.paštu marijaziroviene@gmail.com arba tel. nr. 865901092. Arba atvykite į mūsų didmeninės prekybos sandėlį, adresu Vilkpėdės g. 6, Vilnius.

CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.

Įspėjimas!
Žaislas netinka jaunesniems kaip 3 metų amžiaus vaikams. Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Naudoti prižiūrint suaugusiesiems. 

Parašyti atsiliepimą
Naujienlaiškio prenumerata
Rašyk
Skambink