Apmokėjimas

Norėdami sumokėti už prekes galite pasinaudoti internetinės bankininkystės paslaugomis arba apmokėti banko pavedimu. Žingsnyje „Mokėjimo būdas“ galite pasirinkti jums priimtiną mokėjimo būdą ir banką.

Kaip apmokėti užsakymą naudojantis elektronine bankininkyste:

  1. Užpildykite užsakymą ir pasirinkite mokėjimo būdą. 
  2. pirktipatogu.lt nukreips Jus į banko puslapį ir perduos elektroninės bankininkystės sistemai duomenis apie sumą, kurią reikia apmokėti.
  3. Elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite įprastu būdu ir sistema jau bus Jums suformavusi mokėjimą už išsirinktas prekes. Beliks tik patviritinti mokėjimą.
  4. Patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į pirktipatogu.lt Prisijungimo prie elektroninės bankininkystės duomenys naudojami tik prisijungimui prie banko puslapio, o grįžtant į internetinę parduotuvę pirktipatogu.lt neperduodami.

Kaip apmokėti banko pavedimu. 

Pasirinkus šį atsiskaitymo būdą, įprastu būdu perveskite pinigus į mūsų sąskaitą. Atkreipkite dėmesį, kad mokėjimo paskirties laukelyje reikia būtinai nurodyti pirktipatogu.lt užsakymo numerį. Pasirinkus šį mokėjimo būdą užsakymo įvykdymo terminas yra ilgesnis. Kad užsakymas būtų prisitatytas greičiau, apie apmoėjimą prašome informuoti el.paštu pirktipatogu@gmantika.lt  arba tel.nr. +37065903056

Sąskaitos rekvizitai:

Gavėjas: UAB GMANTIKA

A.S.: LT267044060005701387

Bankas: SEB BANK

Įmonės kodas: 300600464

Mokėjimo paskirtis: užsakymo numeris.

Rašyk
Skambink