Prekių pristatymas ir atsiėmimas

  • Prekių pristatymas į VENIPAK paštomatą

Prekės pristatomos per 2-5 darbo dienas nuo apmokėjimo už prekes gavimo, į  UAB "Gmantika" sąskaitą. Internetinėje parduotuvėje prekes galite užsisakyti bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną. Užsakymai suruošiami darbo dienomis, per 24val. nuo gauto apmokėjimo. Užsakytos prekės bus pristatytos į jūsų pasirinkitą Venipak Lietuva paštomatą. Apie pristatytmą būsite informuotas SMS žinute.  Pristatymo kaina - 2.5 eur.

  • Prekių pristatymas per VENIPAK kurjerių tarnybą

Prekės pristatomos per 2-5 darbo dienas nuo apmokėjimo už prekes gavimo, į  UAB "Gmantika" sąskaitą. Internetinėje parduotuvėje prekes galite užsisakyti bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną. Užsakymai suruošiami darbo dienomis, per 24val. nuo gauto apmokėjimo. Užsakytas prekes jums pristatys įmonės UAB "Venipak Lietuva" kurjeris, kuris prieš pristatydamas prekę su jumis susisieks telefonu. Pristatymo kaina - 3,5 eur.

  • Prekių pristatymas į Kuršių Nerija

Prekių pristatymas į Kuršių Nerija, nepriklausomai nuo svorio ar sumos kainuoja 45 eur.

  • Prekių atsiėmimas atsiėmimo punkte

Prekes galite atsiimti ir mūsų prekių atsiėmimo punkte, Vilkpėdės g. 6, Vilnius, Vilkpėdės bazė, įmonėje UAB "Gmantika". Darbo laikas: I-V 8-15val. Atsiėmimas nemokamas.

Prekes atsiimti galėsite tik apmokėję užsakymą internetu ir gavę patvirtinimą, kad prekę galite atsiimti. Prekės dažniausiai suruošiamos tą pačią dieną. Prekės bus atiduodamos laikantis visų saugumo reikalavimų. Jūsų prašysime pasakyti užsakymo numerį. Svarbu dėvėkite kaukę ir laikykitės visų saugumo reikalavimų. Iškilus klausimams skambinti numeriu +37065903056 arba kreiptis el.paštu pirktipatogu@gmail.com

 

 

 

Rašyk
Skambink