Muilo burbulų šautuvas

Prekės kodas: K0905

Turimas kiekis: Sandėlyje

Norite nustebinti savo mažuosius šeimos narius? Tai puikiai pavyks su šiuo muilo burbulų šautuvu. Mažesni už balioną, skaidrūs kaip stiklas ir spalvingi kaip vaivorykštė — muilo burbulai, kurie privers aikčioti kiekvieną pagranduką! Turbūt kiekvienam būtų smagu prisiminti vaikystę, ir į ora paleisti bei gaudyti gausybę mažų , gležnučių muilo burbulų, kuriuos nešioja vėjas.

Šis muilo burbulų šautuvas tiks bet kokio amžiaus vaikams, nes jo neriekia pūsti pačiam nuo burbulų lazdelės, tai padaryti pavyks vienu mygtuko paspaudimu. Taip Jūsų vaikas neišpils ir nepritaškys muilo ant grindų ar baldų bei sau į akis.

 

 

€500 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Šią prekę gali užsisakyti ir didmeninės prekybos klientai. Dėl kainų teirautis el.paštu marijaziroviene@gmail.com arba tel. nr. 865901092. Arba atvykite į mūsų didmeninės prekybos sandėlį, adresu Vilkpėdės g. 6, Vilnius.

CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.

Įspėjimas!
Žaislas netinka jaunesniems kaip 3 metų amžiaus vaikams. Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Naudoti prižiūrint suaugusiesiems. 

Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės
Muilo burbulai. DĖMESIO! Muilo burbulų spalva gali skritis nuo pavaizduotos nuotraukoje. Rekomend..
€090
2416
Norite nustebinti savo mažuosius šeimos narius? Tai puikiai pavyks su šiuo muilo burbu..
€690
3080
Naujienlaiškio prenumerata
Rašyk
Skambink