Muilo burbulų šautuvas "Dramblys"

Prekės kodas: K0894

Turimas kiekis: Sandėlyje

Norite nustebinti savo mažuosius šeimos narius? Tai puikiai pavyks su šiuo muilo burbulų šautuvu, kuris dar ir spalvotai šviečia. Mažesni už balioną, skaidrūs kaip stiklas ir spalvingi kaip vaivorykštė — muilo burbulai, kurie privers aikčioti kiekvieną pagranduką!

Šis muilo burbulų šautuvas tiks bet kokio amžiaus vaikams, nes jo neriekia pūsti pačiam nuo burbulų lazdelės, tai padaryti pavyks vienu mygtuko paspaudimu. Taip Jūsų vaikas neišpils ir nepritaškys muilo ant grindų ar baldų bei sau į akis. Šis muilo burbulų šautuvas dar įpatingas tuos, kad jam nereikalingi elementai. Jis veikia mehaniniu būdu. Prie rinkinio pridedami du buteliukai muilo burbulų.

DĖMESIO! Spalva gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.

€680 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Šią prekę gali užsisakyti ir didmeninės prekybos klientai. Dėl kainų teirautis el.paštu marijaziroviene@gmail.com arba tel. nr. 865901092. Arba atvykite į mūsų didmeninės prekybos sandėlį, adresu Vilkpėdės g. 6, Vilnius.

CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.

Įspėjimas!
Žaislas netinka jaunesniems kaip 3 metų amžiaus vaikams. Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Naudoti prižiūrint suaugusiesiems. 

Parašyti atsiliepimą
Naujienlaiškio prenumerata
Rašyk
Skambink