Dainuojantis ir šokantis Kiškutis, 30x20x15 cm

Prekės kodas: K136

Turimas kiekis: Sandėlyje

Dainuojantis ir šokantis kiškutis – tai puiki dovana kiekvienam vaikui! Paspaudus kiškučio kojytė, jis pradeda dainuoti ir šokti, judindamas ausytes ir rankytes.

  • Išmatavimai: 30 x 20 x 15 cm.
  • Reikalingi 4 AA tipo elementai (komplekte jų nėra)
  • Tinka vaikams nuo 3 metų.
€2990 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Šią prekę gali užsisakyti ir  didmeninės prekybos klientai. Dėl kainų teirautis el.paštu marijaziroviene@gmail.com arba tel. nr. 865901092. Arba atvykite į mūsų didmeninės prekybos sandėlį, adresu Vilkpėdės g. 6, Vilnius

CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.

Įspėjimas!
Žaislas netinka jaunesniems kaip 3 metų amžiaus vaikams. Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Naudoti prižiūrint suaugusiesiems. 

Baterijos skydelis turi būti apsaugotas dangteliu. Elementą gali pakeisti tik suaugęs asmuo. Elementą dėti pagal nurodytą poliškumą (+/-). Neskirtos pakartotinai įkrauti baterijos neturi būti įkraunamos.  Neturi būti maišomos įvairių tipų baterijos arba naujos ir naudotos baterijos. Patariama naudoti tik to paties arba lygiaverčio tipo baterijas. Išnaudotos baterijos turi būti išimamos. Maitinimo gnybtai neturi sukelti trumpojo jungimo. Neišmeskite panaudotų baterijų į viešuosius sąvartynus. Laikykitės numatytos tvarkos.

Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės
Ryškiaspalvis, dainuojantis ir šokantis gaidys – tai puiki dovana kiekvienam vai..
€2490
4622
Naujienlaiškio prenumerata
Rašyk
Skambink