Antistresinis žaislas Pop it fidget stick, 1vnt, didelis

Akcija -50%

Prekės kodas: K0415

Turimas kiekis: Sandėlyje

"POP IT" antistresiniai žaislai - šių dienų patys populiariausi žaislai, vaikų tarpe. Šis žaislas tai naujovė, kuri taip pat padeda atsipalaiduoti, nurimti ir vaikas valandų valandas turės užsiėmimą. Plastikinis vamzdelis išsitraukia ir vėl susitraukia vaiko rankučių pagalba, o tai darant skleidžia spragsėjimą. O įsigijus kelis juos, juos galima jungti tarpusavyje ir lankstyti įvairias figūras.

  • Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.
  • Medžiaga: plastikas.
  • Išmatavimai: 19x5x5 cm.
€175 €350 su PVM
Sutaupote - €175
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Šią prekę gali užsisakyti ir  didmeninės prekybos klientai. Dėl kainų teirautis el.paštu marijaziroviene@gmail.com arba tel. nr. 865901092. Arba atvykite į mūsų didmeninės prekybos sandėlį, adresu Vilkpėdės g. 6, Vilnius. 

CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.

Įspėjimas!
Žaislas netinka jaunesniems kaip 3 metų amžiaus vaikams. Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Naudoti prižiūrint suaugusiesiems. 


 

Parašyti atsiliepimą
pop , vamzdis , it
Susijusios prekės
"POP IT" antistresiniai žaislai - šių dienų patys populiariausi žaislai, vaikų tarp..
€080€160
4308
"POP IT" antistresiniai žaislai - šių dienų patys populiariausi žaislai, vaikų tarp..
€145€290
4397
3D magiška žvaigždė -  tai apsoliuti naujieną antistresinių žaislių asortimente. &Scaron..
€590
4618
Naujienlaiškio prenumerata
Rašyk
Skambink