Kaljanas

Prekės kodas: H4680

Turimas kiekis: Sandėlyje

Praktiška ir patogi vandens pypkė. Lengvai surenkama ir valoma.

 

€1100 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Kaljano komplektą sudaro:

  • Nerūdijančio plieno stiebas;
  • Stiklinė kolba;
  • Keraminkinė, glazūruota taurelė;
  • 1 rūkymo žarnos;
  • Žnyplės.

Šią prekę gali užsisakyti ir didmeninės prekybos klientai. Dėl kainų teirautis el.paštu marijaziroviene@gmail.com arba tel. nr. 865901092. Arba atvykite į mūsų didmeninės prekybos sandėlį, adresu Vilkpėdės g. 6, Vilnius.

Patarimai.
Kaljanas niekada neturėtų būti statomas aukščiau nei sėdėjimo lygmuo. Negalima perduoti kaljano iš rankų į rankas - tai laikoma blogu gestu. Geriau pastatyti jį ant žemės, kad kaimynas galėtų pasiekti pats. Negalima statyti kaljano ant kėdės, prisidegti nuo jo paprastos cigaretės. Kaljanas svaigina, atpalaiduoja, todėl nėra jokio reikalo kartu gerti alkoholinių gėrimų. Tačiau galima į kaljaną įpilti šiek tiek vyno ar kito alkoholinio gėrimo, kuris suteiks dūmui stiprumo. Negalima rūkyti sauso, ne kaljanui skirto tabako - kitaip galite nusideginti gerklę! Negalima išpūsti kaljano dūmų kitam žmogui tiesiai į veidą - tai reiškia didelę nepagarbą žmogui.

Priežiūra.
Kaljanas nereikalauja labai sudėtingos priežiūros. Po rūkymo reikia išpilti naudotą vandenį, išmesti iš puodelio sudžiūvusį tabaką bei išplauti kaljaną. Taip pat patartina specialiu šepečiu gerai išvalyti vamzdį, einantį per visą kaljano viršutinę dalį. Išplovus kaljaną privalu jį sausai nušluostyti. Rekomenduojama jį laikyti išardytą, tačiau tai ne visada dera prie interjero. Tokiu atveju bent nuimkite vamzdelį.

Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės
Praktiška ir patogi vandens pypkė. Lengvai surenkama ir valoma. ..
€2000
3792
Praktiška ir patogi vandens pypkė. Lengvai surenkama ir valoma. ..
€2000
3793
Praktiška ir patogi vandens pypkė. Lengvai surenkama ir valoma. ..
€6550
3794
Praktiška ir patogi vandens pypkė. Lengvai surenkama ir valoma. ..
€3960
3795
Praktiška ir patogi vandens pypkė. Lengvai surenkama ir valoma. Komplektą sudaro: Ne..
€6890
4128
Naujienlaiškio prenumerata
Rašyk
Skambink