Magiškasis žiedas

Prekės kodas: K701

Turimas kiekis: Sandėlyje

Populiarėjantis žaislas "plūduriuojantis" žiedas turi savybę suktis aplink objektą, ant kurio yra užmautas. Jį galite perduoti nuo rankos ant rankos, arba bet kokio kito objekto.

Padėtas žiedas primena paprastą vielos apskritimą. Su šiuo žiedu galite atlikti magijos triukus, žaisti su vaikais, tyrinėti fizikos dėsnius ir pan.

 

€490 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Šią prekę gali užsisakyti ir didmeninės prekybos klientai. Dėl kainų teirautis el.paštu marijaziroviene@gmail.com arba tel. nr. 865901092. Arba atvykite į mūsų didmeninės prekybos sandėlį, adresu Vilkpėdės g. 6, Vilnius.

CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.

Įspėjimas!
Žaislas netinka jaunesniems kaip 3 metų amžiaus vaikams. Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Naudoti prižiūrint suaugusiesiems. 


 

Parašyti atsiliepimą
Naujienlaiškio prenumerata
Rašyk
Skambink