Antistresinis silikoninis žaidimas POP IT su kauliukais

Akcija -50%

Prekės kodas: K0476

Turimas kiekis: Sandėlyje

"POP IT" silikoninis antistresinis žaislas - šių dienų pats populiariausias žaislas. Šis žaislas, tai ne tik puiki pramoga jūsų vaikui, bet taip pat šio žaidimo pagalba vaikas galės lengviau atsipalaiduoti ir nurimti. Pagaminta iš silikono tad lengvai plaunamas vandeniu, bei ypač lengvas, tad galima nešiotis visur su savimi.
Kaip žaisti: vaikai savo pirštukais gali spaudinėti minkštus burbuliukus gilyn iki pat galo, kol jie iššoka kitoje pusėje, taip pasinerdami į paprastą, tačiau daug džiaugsmo ir malonumo suteikiantį procesą. Taip pat galima žaisti ir dviese, lenktyniaujant, kuris burbuliukus suspaudys greičiau. Kad būtų įdomiau, prie šio žaidimo pridedami ir du žaidimo kauliukai.

  • Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.
  • Medžiaga: silikonas.
  • Išmatavimai: 37x37x1,8 cm.
€1390 €2780 su PVM
Sutaupote - €1390
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Šią prekę gali užsisakyti ir  didmeninės prekybos klientai. Dėl kainų teirautis el.paštu marijaziroviene@gmail.com arba tel. nr. 865901092. Arba atvykite į mūsų didmeninės prekybos sandėlį, adresu Vilkpėdės g. 6, Vilnius. 

CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.

Įspėjimas!
Žaislas netinka jaunesniems kaip 3 metų amžiaus vaikams. Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Naudoti prižiūrint suaugusiesiems. 

Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės
"POP IT" silikoninis antistresinis žaislas - šių dienų pats populiariausias žaislas..
€995€1990
4155
"POP IT" silikoninis antistresinis žaislas - šių dienų pats populiariausias žaislas..
€995€1990
4162
"POP IT" silikoninis žaislas - šių dienų populiariausias žaislas. Šis raktų pakabukas tai ne tik pui..
€195€390
4265
Naujienlaiškio prenumerata
Rašyk
Skambink